A A A

KIM JESTEŚMY


W branży drukarsko-reklamowej działamy od 2005 roku, zajmujemy się zarówno drukiem cyfrowym, jak również produkcją reklam, drukiem offsetowym, UV i solventowym, a także projektowaniem grafiki na cele reklamowe oraz sprzedażą materiałów reklamowych.

Jesteśmy w stanie przygotować od początku do końca w zasadzie każdą formę reklamy z zakresu poligrafii i reklamy wewnętrznej i zewnętrznej.

W naszej ofercie można znaleźć większość materiałów reklamowych potrzebnych w każdej małej jak i dużej firmie, która chce zaistnieć na rynku lub wypromować niewielkim kosztem swoje usługi.

Oczywiście na stronie internetowej nie sposób umieścić wszystkich oferowanych przez nas produktów i usług, więc jeśli produktu lub interesującej Cię formy reklamy nie ma w naszym sklepie, zapytaj o to pisząc na adres info@drukarniacyfrowa.info, a na pewno Cię nie zawiedziemy.

W naszym dorobku posiadamy setki usług i różnych form reklam które wykonaliśmy, a co za tym idzie z dnia na dzień zwiększa się ilość zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali i nie zawiedli się na nas.

Stawiamy na jakość oferowanych usług - oferujemy produkty doskonałej jakości, a nad każdym projektem graficznym pracujemy do momentu kiedy klient jest zadowolony z uzyskanego efektu.

Uważamy, że najważniejszy jest zadowolony klient, dlatego wkładamy w naszą pracę maksymalne zaangażowanie.

 
Licznik: 18193